15 sierpnia (środa)

BIEGI ZWYCIĘSTWA NAD BOLSZEWIKAMI „GOŃ BOLSZEWIKA, GOŃ”

imienia Sebastiana Małka i Jana Kozioła kawalerów orderu Virtuti Militari

15 sierpnia – środa- święto Wniebowzięcia MB, Dzień Wojska Polskiego, 87 rocznica Bitwy Warszawskiej
„ Cudu nad Wisłą” na drodze powiatowej Jarocin – Nalepy ze startem i metą przy scenie plenerowej w Jarocinie odbyły się BIEGI ZWYCIĘSTWA NAD BOLSZEWIKAMI „GOŃ BOLSZEWIKA, GOŃ” imienia Sebastiana Małka i Jana Kozioła kawalerów orderu Virtuti Militari.
Biegi odbyły się w kategoriach dziewcząt i chłopców na dystansach 400 i 800 metrów w poszczególnych przedziałach wiekowych od 1997 r. i młodsze do rocznika 1987/90. Bieg główny na dystansie 5 000 metrów w kategorii kobiety (open) i mężczyzn w VI kategoriach wiekowych. W biegach udział wzięło 122 uczestników tym 43 osoby w biegu głównym. W biegu głównym na 5000 metrów uczestniczyła jedna zawodniczka z Rudnika na wózku inwalidzkim. Należy ubolewać, ze w biegu głównym z gminy Jarocin nikt nie brał udziału, chociaż mamy biegaczki na ogólnopolskim poziomie.

Wyniki poszczególnych biegów:

Kategoria wiekowa

   Uczestnicy

Dziewczęta 400 m – 1997 i młodsze

 

 

1. Pawłowska Natalia

 

2. Podpora Wiktoria

Chłopcy 400 m – 1997 i młodsi

 

 

1. Borkowski Mateusz

 

2. Szmyd Jan

 

3. Podpora Marcin

 

4. Pawłowski Mateusz

Dziewczęta 800 m – 1993/94

 

 

1. Kosmala Ewelina

 

2. Bar Patrycja

 

3. Rysz Anna

Chłopcy 800 m – 1993/94

 

 

1. Borkowski Dawid

 

2. Kaczor Tomasz

 

3. Olesiński Michał

 

4. Sator Marek

 

5. Materniak Marcin

 

6. Borkowski Albert

 

7. Frydrych Arkadiusz

 

8. Michalski Piotr

 

9. Stec Sylwester

Dziewczęta 800 m – 1995/96

 

 

1. Sztuk Justyna

 

2. Jagieło Magdalena

 

3. Jałocha Klaudia

 

4. Kozak Aleksandra

 

5. Kielar Magdalena

 

6. Zawisza Ewa

Chłopcy 800 m – 1995/96

 

 

1. Jagieło Piotr

 

2. Rysz Konrad

 

3. Olesiński Grzegorz

 

4. Jaźwiecki Grzegorz

 

5. Pieróg Jacek

Chłopcy 800 m – 1987/90

 

 

1. Wosik Wojciech

 

2. Dudek Mateusz

 

3. Beściak Łukasz

 

4. Ziobro Piotr

Dziewczęta 800 m – 1991/92

 

 

1. Wierzejska Sylwia

Chłopcy 800 m – 1991/92

 

 

1. Dudek Szymon

 

2. Kwiecień Marek

 

3. Pieróg Tomasz

 

BIEG GŁÓWNY

 

Mężczyźni

 

 

1. Dziuba Bogdan

 

2. Stec Jarosław

 

3. Kramarz Edmund

 

4. Wosik Daniel

 

5.Dziewiński Damian

 

6.Wosik Wojciech

Kobiety - „OPEN”

 

 

1. Ciołek Agnieszka

 

2. Czubska Marta

 

3. Jargieło Dorota

 

4. Kaczor Joanna

 

5. Jagieła Magdalena

 

6. Kosmara Ewelina

Mężczyźni – 16 - 19 lat

 

 

1. Szabat Kamil

 

2. Dudek Szymon

 

3. Ziobro Piotr

 

4. Beściak Łukasz

Mężczyźni – 20 - 29 lat

 

 

1. Jagieło Michał

 

2. Dudek Mateusz

 

3. Wosik Paweł

Mężczyźni – 30 - 39 lat

 

 

1. Buczek Sławomir

Mężczyźni – 40 - 49 lat

 

 

1. Dudek Sylwester

 

2. Łańcucki Stanisław

 

3. Michalski Andrzej

 

4. Perepiczko Zdzisław

 

5. Stec Zbigniew

 

6. Popek Lechosław

 

7. Lis Robert

Mężczyźni – 50 - 59 lat

 

 

1. Stylski Marian

 

2. Dziadura Zenon

 

3. Zych Lesław

 

4. Drozd Wiesław

 

5. Piechociński Zbigniew

 

6. Młynarski Stanisław

 

7. Gielar Marian

 

8. Graczyk Roman

Galeria zdjęć: